Tiesioginiai skrydžiai į Atėnus iš Vilniaus nuo 56€!

Atėnai yra vienas seniausių miestų pasaulyje, kurio rašytinė istorija tęsiasi jau 3 400 metų, kuriame gyvenama nuo XI amžiaus prieš mūsų erą. V amžiuje prieš mūsų erą klasikiniai Atėnai buvo meno, demokratijos, mokslo ir filosofijos centras.

Čia įsikūrė ir Platono akademija, ir Aristotelio licėjus, tad Atėnai yra laikomi vakarų civilizacijos lopšiu. Per visus tuos metus užkariautojai ne vieną kartą buvo užėmę Atėnus ir paliko čia savo ženklus, didingus monumentus – šis unikalus istorinis palikimas regimas visame mieste.

Šiandieninis išsiplėtęs urbanistinis miesto vaizdas atspindi įdomią jo istoriją, daugiakultūrinį šiandienos veidą su savo infrastruktūra. Atėnuose ir visoje Attikos teritorijoje rasite aukštos kokybės viešbučius, išvystytą transportą, pavyzdžiui, greitąjį metro, daug galimybių apsipirkti, pavalgyti ir pavakaroti, bet visa tai vainikuos jo gyventojų svetingumas ir šiltas priėmimas. Žodžiu, Atėnus yra tiesiog privaloma aplankyti kelionės į Graikiją metu, nes čia bet kuriuo metų laiku rasite modernų miesto gyvenimą, darniai persipinantį su istorija, kultūra ir gamtos grožiu.


Kelionės datos: 2019 Gegužė, 2019 Birželis.

Skrydžiai:

Išvykimas 2019-05-19, grįžimas 2019-05-22 Kaina: €74

Pirkti bilietus Momondo.com

Išvykimas 2019-05-22, grįžimas 2019-06-05 Kaina: €56

vilnius atenai

Pirkti bilietus Momondo.com

Išvykimas 2019-05-29, grįžimas 2019-06-05 Kaina: €66

Pirkti bilietus Momondo.com

Nupirk man kavosNupirk man kavos

Nuoma Airbnb:

Atidaryk Airbnb sąskaita dabar ir gauk €30 pirmam užsakymui!

Kas yra Airbnb? Skaityk čia

Viešbučiai:

Užsisakyk per booking.com!

Jeigu turite klausimų, mielai jums padėsime, rašykite mums el. pašto adresu info@virgintourist.lt.