Atostogauk Sardinijoje, nes skrydžiai iš Kauno tik už 90€!

Sardinija – antra pagal dydį Italijai priklausanti sala Viduržemio jūroje. Sardinijos sala sutraukia visus  besižavinčius laukinės gamtos grožiu. Salos pakrantė vilioja paslėptomis įlankomis ir įspūdingais paplūdimiais, balto smėlio kopomis.

Be abejo, šio regiono karalienė yra krištolinė jūra. Nuostabios turkio spalvos įlankomis ir balto smėlio paplūdimiais Sardinija galėtų varžytis su tropikų kurortais. Toliau nuo pakrantės kraštovaizdis vėl pakeri idiliškais kaimo vaizdais, ganyklose žolę rupšnojančiomis avelėmis, šimtamečiais miškais apaugusių kalnų peizažais bei slėniais su apelsinmedžių ir citrinmedžių giraitėmis.
Čia rasite ir ramybę gamtoje, ir linksmybes pajūrio baruose; galėsite vieną dieną degintis ir maudytis skaidrioje jūroje, o kitą – lankyti viduramžiškus miestelius ir legendomis apipintus senovės paminklus; mėgautis vietiniu vynu ir pecorino sūriu, gardžiuotis gausia makaronų porcija, ragauti saloje išaugintas daržoves ir vaisius (Sardinijoje beveik nėra importinių vaisių ir daržovių!).


Kelionės data: 2019-05-28 – 2019-06-06

Skrydžiai su persėdimais:

Kaunas (KUN) -> Bolonija (BLQ)

Išvykimas 2019-05-28, 11:55. Kaina: €23

pigios atostogos sardinijoje

Pirkti bilietus Skyscanner

Bolonija (BLQ) -> Algeras (AHO)

Išvykimas 2019-05-28, 15:10. Kaina: €20

sardinija italija

Pirkti bilietus Momondo.com

Algeras (AHO) -> Londonas (STN)

Išvykimas 2019-06-06, 10:55. Kaina: €23

Pirkti bilietus Momondo.com

5,5 valandos persėdimas Londone. Atvykimas į Londono Stanstedo oro uostą, išvykimas iš Londono Lutono. Pervažiuoti iš Stanstedo į Lutoną užtrunka 1,5 valandos, autobusai važiuoja kas valandą. Pažiūrėti važiavimo tvarkaraščius ir nusipirkti autobuso bilietą, kuris kainuoja nuo 13 eurų, galite NationalExpress.com svetainėje. Rekomenduojame bilietus nusipirkti internetu iš anksto.

Londonas (LTN) -> Vilnius (VNO)

Išvykimas 2019-06-06, 17:50. Kaina: €24

Pirkti bilietus Skyscanner

Nuoma Airbnb:

Atidaryk Airbnb sąskaita dabar ir gauk €30 pirmam užsakymui!

Kas yra Airbnb? Skaityk čia

Viešbučiai:

Užsisakyk per booking.com!

Pigūs skrydžiai kitomis datomis:

Jeigu turite klausimų, mielai jums padėsime, rašykite mums el. pašto adresu info@virgintourist.lt.