Pamatyk 3 Europos sostines už 62€ – Paryžius, Roma, Viena!

Vienos kelionės metu aplankyk net 3 Europos sostines – Paryžių, Romą ir Vieną, lėktuvo bilietai tik 62€!

Pirma stotelė – Paryžius.  Tai laisvos dvasios, meilės, svaiginančios romantikos ir  meno miestas. Pasigėrėk panoramą nuo Monmarto kalvos, kavinukėje mėgaukis kruasanu su kava, gerėkis Versalio prabangą ir palydėk saulę prie Eifelio bokšto. Paryžius toks didelis, kad kiekvienas ras kažką sau svarbaus,

Sekanti stotelė ir keliai veda į Romą. Tai yra didelis miestas, senas ir modernius, tai taip pat Italijos sostinė. Šis miestas turi daugybę veidų bei vardų, vienas jų „amžinasis miestas“ , kitas – „pasaulio sostinė“, o tokie vardai duodami neveltui. Istorinis miesto centras yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Nesvarbu kiek laiko čia praleisite – tris dienas, tris savaites ar net tris mėnesius, pasiruoškite atsidurti didžiausiame pasaulio muziejuje po atviru dangumi.

Ir paskutinė stotelė Viena. Šis miestas dovanos jums nepamirštamus prisiminimus, kurie įstrigs jūsų atmintyje iki žilos senatvės.  Dėl architektūrinių pastatų įvairovės bei muzikos sostinės, kurioje kūrė tokie kompozitoriai kaip Mocartas, Bethovenas, Maleris,  titulo miestas yra vienas iš lankomiausių Europoje. Austrijos sostinė jau XV a. pr. pradėjo kilti kaip kultūrinis centras. O ko verti skrydžiai į Vieną jei nepasinaudosite proga nueiti į operą?  Šioje, pirmos klasės, pripažįstamos ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje, operoje atsiskleidžia puikus Vienos orkestro bei profesionalių aktorių derinys. Viena – tai puiki vieta  ir pasilinksminimams. Ferio rate, kuris apie 60 m. aukščio, jūs galėsit grožėtis miesto panorama, o nusileidę galėsite imtis savo mėgiamo sporto, važinėjimosi dviračiais, ar net romantiškos iškylos miesto parkuose ar miškeliuose.


Kelionės datos: 2019 Gruodis.

Vilnius -> Paryžius (BVA):

Išvykimas 2019-12-03, 17:45 Kaina: €16

Pirkti bilietus eDreams

Paryžius (BVA) -> Roma (CIA):

Išvykimas 2019-12-06, 16:40 Kaina: €13

Pirkti bilietus eDreams

Roma (CIA) -> Viena (VIE):

Išvykimas 2019-12-09, 20:35 Kaina: €15

Pirkti bilietus eDreams

Viena (VIE) -> Vilnius (VNO):

Išvykimas 2019-12-13, 18:35 Kaina: €18

Pirkti bilietus eDreams

Nuoma Airbnb:

Atidaryk Airbnb sąskaita dabar ir gauk €30 pirmam užsakymui!

Kas yra Airbnb? Skaityk čia

Viešbučiai:

Užsisakyk per booking.com!

Jeigu turite klausimų, mielai jums padėsime, rašykite mums el. pašto adresu info@virgintourist.lt.