Kaip pasiekti Varšuvą?

Daug pigių ir patogių skrydžių į egzotinius kraštus galima rasti iš Varšuvos oro uosto. Taigi virgintourist.lt pateikia išsamų gidą, kaip nusigauti iš Lietuvos, kur parkuoti automobilį ir kitą informaciją.

Kelionė autobusu

Rinkis kelionę autobusu iš didžiųjų Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno, Panevėžio ar Marijampolės. Priklausomai nuo miesto,  tai kainuos nuo 28€ iki 50€ (kartais galima rasti nuolaidų ir keliauti vos už kelis eurus), kelionės trukmė apie 10 valandų. Laikas tikrai neprailgs, nes kol keliausite galėsite naudotis bevieliu interneto ryšiu. Autobuse rasite elektros lizdus Jūsų įrenginio krovimui, patogios sėdynės  ir nemokami filmai bei muzika.

Bilietus galite pirkti: LuxExpress.eu ar Eurolines.lt.

Kelionė automobiliu

Jeigu keliaujate su draugų kompanija ir jūsų ekipažas pilnas, tada pigiau keliauti automobiliu. Tačiau kur ji palikti saugiai, kad per atostogas nereiktu nerimauti?

uniPark.lt siūlo Jums automobilių parkavimo aikštelę Varšuvos oro uoste (Šopeno). Stovėjimo aikštelė yra patogioje vietoje šalia įvažiavimo į Varšuvą (adresu Al. Krakowska 38). Iki ir iš oro uosto nuveža ir parveža Shuttle bus autobusiukas. Jį išsikviesti galite tel. +48 797 513 113. Šioje aikštelėje veikia automobilių numerių atpažinimo sistema, todėl naudotis yra labai paprasta ir patogu.

Visais klausimais galite susisiekti tel. (24/7) +370 700 77877. Stovėjimą galite užsisakyti www.unipark.lt svetainėje. Aikštelė yra vos už 10 km, o veikianti numerių atpažinimo sistema užtikrins paprastą įvažiavimą į aikštelę! 1 savaitė automobilių stovėjimo aikštelėje Varšuvoje kainuoja nuo 21€, o 2 savaitės nuo 34€.

Nakvynė Varšuvoje

Jeigu laukia ilgas skrydis lėktuvu ir norite į Varšuvą atvykti kelionės išvakarėse, tai galite nebrangiai išsinuomuoti butą naudojant „Airbnb“ platformą arba užsisakyti viešbučio kambarį per booking.com netoli oro uosto.

Buto nuomos kaina per „Airbnb“ prasideda nuo 15€ už naktį, viešbučių kainos prasideda nuo 30€.

Nuoma Airbnb:

Atidaryk Airbnb sąskaita dabar ir gauk €30 pirmam užsakymui!

Kas yra Airbnb? Skaityk čia

Viešbučiai:Booking.com

Užsisakyk per booking.com!

Jeigu turite klausimų, mielai jums padėsime, rašykite mums el. pašto adresu info@virgintourist.lt.

Nupirk man kavosNupirk man kavos