Eurotripas už 72€: Londonas, Lisabona, Barselona, Malta ir Jordanija!

Keliauk į nepamirštama kelionę po Europą dviems savaitėms. Pirma stotelė Londonas – Anglijos sostinė, kultūrinis ir istorinis šalies centras, kuriame sutikti galite ne tik daug turistų, bet daug atvykusių pagyventi, padirbti ir praplėsti savo akiratį. Kelios dienos Londone ir skrendame į Portugaliją.

Taigi antra stotelė Lisabona – viena seniausių Europos sostinių. Mieste yra daugybė išlikusių pilių, karališkų rūmų, didžiulis uostas, nepaprasto grožio architektūra. Portugalijos sostinė padabinta pastelinių spalvų namukais, nuostabiomis gotikinėmis bažnyčiomis, skulptūromis, jaukiomis gatvėmis, puikiais parkais, įdomiais muziejais.

Trečia stotelė Barselona, kuri yra vienas karščiausių turizmo taškų Europoje. Čia telpa viskas: neišsemiami gėriai istorijos bei architektūros mylėtojams, kartu tai puiki vieta norintiems smagiai pailsėti prie jūros, o naktimis šėlti klubuose.

Ketvirta stotelė Malta –  nedidelė Viduržemio jūros valstybė, esanti pusiaukelėje tarp Sicilijos ir Šiaurės Afrikos pakrantės. Gražus kraštovaizdis, uolėtos pakrantės, ramios įlankos, smėlėti paplūdimiai ir skaidri jūra  traukia poilsiautojus ir povandeninio nardymo mėgėjus.

Ir prieš grįžtant namo, dar trumpam užsukam į Jordanijos sostinę – Amaną. Iš pirmo žvilgsnio neatrodo pats įdomiausias miestas regione: čia nerasite daug istorinių paminklų ar senovinės architektūros. Tačiau tai tik pirmasis įspūdis. Amanas nustebina savo kontrastais: tarp vienodų, nuobodžiai gelsvų kvadratinių namukų pasislėpusios spalvingos gatvelės, grafičiai ir meno galerijos, šalia vietinių turgų išdygę prabangūs butikai, o gatvėse vaikštinėja tiek visą kūną užsidengusios religingos moterys, tiek šiuolaikiškai apsirengę užsieniečiai.


Kelionės datos: 2019 Lapkritis, 2019 Gruodis.

Vilnius -> Londonas (SEN):

Išvykimas 2019-11-28, 19:05 Kaina: €3

Pirkti bilietus eDreams

Londonas (SEN) -> Lisabona (LIS):

Išvykimas 2019-11-30, 16:40 Kaina: €16

Pirkti bilietus eDreams

Lisabona (LIS) -> Barselona (BCN):

Išvykimas 2019-12-04. Kaina: €18

Pirkti bilietus eDreams

Barselona (BCN) -> Luka, Malta (MLA):

Išvykimas 2019-12-09, 11:30 Kaina: €11

Pirkti bilietus eDreams

Luka, Malta (MLA) -> Amanas, Jordanija (AMM):

Išvykimas 2019-12-14, 07:35 Kaina: €5

Pirkti bilietus eDreams

Amanas, Jordanija (AMM) -> Vilnius:

Išvykimas 2019-12-16, 18:20 Kaina: €19

Pirkti bilietus Skyscanner

Nuoma Airbnb:

Atidaryk Airbnb sąskaita dabar ir gauk €30 pirmam užsakymui!

Kas yra Airbnb? Skaityk čia

Viešbučiai:

Užsisakyk per booking.com!

Jeigu turite klausimų, mielai jums padėsime, rašykite mums el. pašto adresu info@virgintourist.lt.