Egzotinė kelionė į Kuveitą: skrydžiai iš Rygos už 340€!

Kuveito Valstybė (Kuveitas) – valstybė Artimuosiuose Rytuose, šalia Persijos įlankos. Ribojasi su Iraku šiaurėje (242 km) ir Saudo Arabija pietuose (220 km). Kuv iš arabų kalbos išvertus reiškia tvirtovė, o visas pavadinimas apytiksliai reikštų tvirtovė pastatyta netoli vandens. Kuveitas per tris kartus mažesnis už Lietuvą. Šalies sostinė Kuveitas sudaro šviesaus, modernaus miesto įspūdį, kuriame susimaišiusios trys kultūros – rytiečių, europiečių ir amerikiečių.

Apie keturiasdešimt penkis kilometrus pajūriu nusidriekusiame Kuveite nėra senamiesčio. Visi vos kelias dešimtis metų atitarnavę pastatai griaunami, o vietoj jų pagal naujausias technologijas statomi šiuolaikiški dangoraižiai. Viena pagrindinių tokios taktikos priežasčių – žemės kaina. Kuveite kiekviena jos pėda nepaprastai brangi, nes apačioje glūdi juodasis auksas – nafta, kuri garantuoja valstybei ir jos žmonėms gerovę. Dėl šios priežasties šalies gyventojai didžiuojasi ne prabangiai įrengtais pastatais, bet žemės lopinėliais po jais. Todėl Kuveite jokios gamybos, išskyrus naftos verslą, nėra, visos reikalingos prekės įvežamos iš užsienio.

Valstybė ypač rūpinasi savo piliečiais, jie čia turi išskirtines gyvenimo sąlygas. Tam tikras procentas pinigų, gaunamų už parduotą naftą, patenka į kaupimo fondus. Šeimoje gimus vaikui valdžia atidaro sąskaitą ir perveda į ją maždaug 60 tūkst. JAV dolerių vertės dinarų (Kuveito piniginis vienetas). Kai vaikas sulaukia pilnametystės, jo sąskaita būna beveik dviguba. Turint tokią paramą daug lengviau žengti pirmuosius savarankiško gyvenimo žingsnius. Šalies žmonės labai vertina gerą išsilavinimą, todėl daugelis jų važiuoja studijuoti į geriausias Europos ir JAV aukštąsias mokyklas. Išgaunama nafta pasaulyje garsėjantis Kuveitas yra nedidelė Persų įlankos valstybė, turinti kiek daugiau nei du milijonus gyventojų. Iš jų mažiau kaip pusė yra šalies piliečiai. Likusią dalį gyventojų sudaro emigrantai iš Indijos, Bangladešo, Pakistano

Vizos informacija: vienkartinę 90 dienų galiojančią turistinę vizą galima gauti atvykus į šalį oro uoste. Ji kainuos apie 10 eurų.

Kelionės datos: 2019 Birželis, 2019 Liepa, 2019 Rugpjūtis.

Skrydžiai:

Išvykimas 2019-06-11, grįžimas 2019-07-02 Kaina: €340

kuveitas

Pirkti bilietus Skyscanner

Išvykimas 2019-07-10, grįžimas 2019-08-08 Kaina: €428

Pirkti bilietus Skyscanner

Nuoma Airbnb:

Atidaryk Airbnb sąskaita dabar ir gauk €30 pirmam užsakymui!

Kas yra Airbnb? Skaityk čia

Viešbučiai:

Užsisakyk per booking.com!

Pigūs skrydžiai kitomis datomis:

Jeigu turite klausimų, mielai jums padėsime, rašykite mums el. pašto adresu info@virgintourist.lt.