Airbnb


„Airbnb“ susikurė 2008 metais ir šiuo metu veikia 191 šalyje ir turi jums pasiūlyti virš 5 milijonų apgyvendinimo vietų. Šio bendrovės pagalbą galite išsinuomoti kambarį  ar visą butą, taip sutaupydami nemažai kelionės išlaidų, ypač tokiuose šalyse kur pragyvenimas brangus, galima sutaupyti iki 50% išlaidų. „Airbnb“ atveria daugiau galimybių keliauti!

Ši bendrovė veikia kaip tarpininkas tarp buto šeimininko ir keliautojo. Kai užsisakote nakvynę pirmiausiai pinigai nukeliauja „Airbnb“, šeimininkas pinigus gauna tik po kelionės jei viskas buvo gerai. Po kiekvienos kelionės  galite palikti atsiliepimą apie šeimininką, jis apie jus paliks taip pat. Prieš rinkdamiesi butą pažiūrėkite atsiliepimus ar kitiems keliaujant nenutiko nieko netikėto, ar butas švarus, ar nėra šalia kokio baro, kur visą naktį bus triukšmo ir pan.

Skirtingai nuo viešbučių „Airbnb“ negausite maitinimo, nebent susitarsite su šeimininku. Jeigu išsinuomosite tik kambarį, tada kai kurie šeimininkai jums gali pasiūlyti pagaminti pusryčius, bet tą reikia išsiaiškinti prieš kelionę, taip pat kaip ir higienos klausimus – ar bus rankšluosčiai, dušo reikmenys, plaukų džiovintuvas.

Jeigu neturi dar sąskaitos „Airbnb“, tai užsiregistravę per šią nuorodą gausite €30 nuolaidą pirmam užsakymui:

Atidaryk Airbnb sąskaita dabar ir gauk €30 pirmam užsakymui!